WESD Team'e nasıl katılırım ?

 

WESD Team'e Girmek için ne yapmalıyım ?

Wesd team kemik bir kadroya sahip ve üye alımları çok kısıtlıdır eğer katılmak istiyorsanız aşşağıda size bir mail ve ona ne tür bilgiler bırakacağınızı not düştük.

Amacımız eğlence ve kendimizi geliştirmek ben en iyi değilim ama en iyi olacağım ve en iyilerle olacağım amacıyla bizlere gelen ve hevesli olan kişilere ihtiyacımız var haydi ben sql öğrendim artık hackerım diyen inanla işimiz yok ama benim biraz bilgim var iyi olmasamda kendimi geliştireceğim diyorsanız sıfırdanda olsa öğretmeye çalışırız eğer sizde kayde değer bi öğrenme hevesi göremezsek malesefki siz adım atmadığınız için biz geri adım atarız.

Katılım koşullar:

Web programlama dillerinden en az 1 tane bilmelisiniz

Kali Linux işletim sistemindeki araçları aktif bir şekilde kullanabiliyor veya araştırıp kullanabiliyor olmalısınız

Oto araçlar dışına manuel açık arama yapabiliyor olmalısınız

Sosyal mühendislik alanında ilerlemiş veya farklı hack fikirlerine açık olmalısınız

Beyin fırtınası yapabilmek için takımca daha önce çalışmış olmalısınız 

Bunların hiçbirine sahip değil veya çok az bilginiz varsa fakat öğrenme açısından istekli ve devamlılık getirebilecek iseniz sizlere yardımcı olabiliriz

Sizden istediğimiz bilgiler:

Ad:
Soyad:
Takma ad:
Yaş:
Bilgi düzeyi:


Neden ad soyad ve yaş istiyoruz ?

 Üyelerimiz kemik bir kadroya sahiptir her önüne geleni alan önüne geleni alan forum sitelerinin yanı sıra biz aramızda gerçek bir güven arıyoruz yeri gelecek website sunucusunu teslim edebileceğimiz yeri gelecek aynı şehirde kahve içebileceğimiz insanlara ihtiyacımız var yani ben ad soyad veremem diyorsanız hi yaklaşmayın.


Bu bilgileri [email protected] ileterek gruba katılım sağlayabilirsiniz. 
 

Yorum Gönder

4 Yorumlar

  1. Benim hevesim var hocam o kadar çok bilgi sahibi değilim. Ama bana öğretilen işleri hemen kolay kaparım. Şimdi yurtdışındayım birlikte çalışmak istiyorum.

    YanıtlaSil